logo-dundee.png
New_logo_MMS_003.png
Fibank_my-bank_blue-red.png
SASAKI_LOGO.png
logo-aleksandrovska-bolnica.png
BST_Logo_CMYK_Vert_001.png
Petrol_YourPlace.png
freddy_logo.png
logo_BRGF.png

16.05.2017 г. Официална програма на Европейското първенство в Будапеща

18485601 1470211229716384 1219856360094757525 n* БНТ HD ще излъчва цялото състезание пряко, часовете са в българско време!

ПЕТЪК, 19-ТИ МАЙ:

11:00 – 13:00 Квалификации ансамбли-девойки (първо изиграване), нашите са с 28-ми стартов номер
14:00 – 16:00 Квалификации жени-индивидуално / обръч и топка (1-12 старт. номер)
16:15 – 18:15 Квалификации жени-индивидуално / обръч и топка (13-24 старт. номер)
18:30 – Церемония по откриване
19:30 – 21:15 Квалификации жени-индивидуално / обръч и топка (25-35 старт. номер), нашите момичета са с 27-ми стартов номер

СЪБОТА, 20-ТИ МАЙ:

12:00 – 13:10 Квалификации + Отборно състезание
Ансамбли-девойки (второ изиграване)
Жени-индивидуално (бухалки и лента)
(първи поток)
13:20 – 14:40 Квалификации + Отборно състезание
Ансамбли-девойки (второ изиграване)
Жени-индивидуално (бухалки и лента)
(втори поток)
14:50 – 16:10 Квалификации + Отборно състезание
Ансамбли-девойки (второ изиграване)
Жени-индивидуално (бухалки и лента)
(трети поток)
16:20 – 17:40 Квалификации + Отборно състезание
Ансамбли-девойки (второ изиграване)
Жени-индивидуално (бухалки и лента)
(четвърти поток)
18:00 – 19:00 Квалификации + Отборно състезание
Ансамбли-девойки (второ изиграване)
Жени-индивидуално (бухалки и лента)
(пети поток)
19:10 – 20:10 Квалификации + Отборно състезание
Ансамбли-девойки (второ изиграване)
Жени-индивидуално (бухалки и лента)
(шести поток)
20:20 – 21:20 Квалификации + Отборно състезание
Ансамбли-девойки (второ изиграване)
Жени-индивидуално (бухалки и лента)
(седми поток)
21:25 – Награждаване – отборно състезание

НЕДЕЛЯ, 21-ВИ МАЙ:

12:00 – 12:45 Финал – ансамбли-девойки
12:55 – 13:10 Награждаване – финал ансамбъл-девойки
13:20 – 14:10 Финали на уредите /жени-индивидуално/обръч и топка
14:15 – 15:05 Финали на уредите /жени-индивидуално/ бухалки и лента
15:15 – 15:35 Награждаване финали на уредите /жени-индивидуално/
15:45 – 16:05 Церемония по закриване
16:45 Гала концерт

Последни новини ...

Пишете ни!
1000 оставащи символи