Първият отбор на "Левски Илиана" спечели титлата в отборната надпревара при най-малките грации - девойки младша възраст до 10г.

1 дмв

Първият отбор на "Левски Илиана" в състав Виктория Лилкина, Карина Петрова и Александра Петрова спечели титлата в отборната надпревара при най-малките грации - девойки младша възраст до 10г. Победителките събраха сбор 65.550т..

Сребърните медали спечелиха гимнастичките на клуб "София спорт 2017" ( Вивиан Христозова, Сияна Алекова, Михаела Тодорова и Белослава Гогова) със сбор от 62,550т, а бронзът заслужи вторият тим на "Левски Илиана"(Славея Донова, Никол Захариева и Елеонора Иванова) със сбор от 60.250т.

Топ осем допълват - на четвърто място клуб "Левски" , пети - първият отбор на "Локомотив" София, шесто място - клуб "Елизабет Ритмика", седми се класира отборът на "Чар ДКС" Варна и осми - първият отбор на клуб "Тракия Пловдив.

Малките грации играха три уреда - без уред, въже и топка.

Треньори на първия и втория отбор (носителките на златен и бронзов медал) са Христина Николова, Ромина Божилова и Габриела Стефанова, а треньорки на носителките на сребърни медали, представителките на клуб София спорт 2017 са Кристина Шикерова, Стефани Петрова и Ева Цонева!

Поздравления за всички!

Най-малките грации, които се класираха на призовите места показаха много интересни неща, играха с много настроение и хъс и демонстрираха отлична подготовка във всички аспекти!

Утре състезанието продължава с надпреварата при девойките младша възраст - начало 9.30.

Първенството се излъчва директно по Neterra.TV

Златен медал във финала на бухалки, сребърен на лента и два бронзови - на обръч и топка за Боряна Калейн във финалите на Гран При Москва!