ПЪРВИЯТ ОТБОР НА КЛУБ "ЛЕВСКИ"СПЕЧЕЛИ ОТБОРНАТА ТИТЛА ПРИ ДЕВОЙКИТЕ МЛАДША ВЪЗРАСТ НА ПРОВЕЖДАЩОТО СЕ В ЗАЛА "СОФИЯ" ДЪРЖАВНО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО

2 дмв

ПЪРВИЯТ ОТБОР НА КЛУБ "ЛЕВСКИ" СПЕЧЕЛИ ОТБОРНАТА ТИТЛА ПРИ ДЕВОЙКИТЕ МЛАДША ВЪЗРАСТ НА ПРОВЕЖДАЩОТО СЕ В ЗАЛА "СОФИЯ" ДЪРЖАВНО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО. СРЕБЪРНИТЕ МЕДАЛИ СПЕЧЕЛИ ПЪРВИЯТ ОТБОР НА КЛУБ "СОФИЯ СПОРТ 2017", А БРОНЗВИЯТ 0 ПЪРВИЯТ ОТБОР НА КЛУБ "ЛЕВСКИ ИЛИАНА"
Първият отбор на клуб "Левски" в състав Ева Емилова, Василена Попилиева и Елица Милотинова спечелиха шампионската титла в отборната надпревара при девойките младша възраст на Държавното отборно първенство. Шампионките събраха сбор от 93.016 и се поздравиха с титлата и купата. Старши-треньор на отбора е Кристина Илиева, а помощник -треньор Жанина Иванова.
Сребърните медали завоюва първият отбор на клуб "София спорт 2017" в състав Ида Стефанова, Алекса Рашева и Дара Малинова, които събраха сбор от 84.325т. Треньори на сребърните медалистски са Кристина Шикерова, Божидара Рачева и Ева Цонева.
Бронзовите медали спечели първият отбор на клуб "Левски Илиана" в състав Магдалена Вълкова, Рая Божилова и Рая Червенкова със сбор от 80.950т. Треньорки на бронзовите медалистки са "златното момиче" Любомира Казанова и Моника Минчева .
Топ осем допълват -
на 4-то място първият отбор на клуб "Тракия", пети се класира клуб "Авангард", шестото място заслужи клуб "Чар ДКС"- Варна, седми се класира първият отбор на клуб "Левски Триадица" и топ осем затваря вторият отбор на клуб "София спорт 2017".

Златен медал във финала на бухалки, сребърен на лента и два бронзови - на обръч и топка за Боряна Калейн във финалите на Гран При Москва!