lucky-bansko-spa-relax.PNG
bulinn-logo.PNG

ЕВА ЕМИЛОВА ОТ КЛУБ "ЛЕВСКИ" Е ШАМПИОН В МНОГОБОЯ ПРИ ДЕВОЙКИТЕ М:АДША ВЪЗРАСТ НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО, КАТЕГОРИП "ЕЛИТ"

Ева Емилова

В столичната зала "София" днес започна Държавното първенство по художествена гимнастика, категория ЕЛИТ.

Първият комплект медали, които се раздадоха днес бяха на призьорките в многобоя при девойките младша възраст.

Шампион в многобоя стана Ева Емилова от клуб "Левски" със сбор от 63.050т, втора се класира Дара Малинова от клуб "София спорт 2017", която събра сбор от 62.850т, бронзовият медал спечели Василена Попилиева от клуб "Левски" със сбор от 58.900 т

Топ осем в многобоя допълват - на 4-то място - Магдалена Вълкова (Левски Илиана), 5-та Андреа Иванова (Чар ДКС Варна), на шесто място се класира Елица Милотинова от клуб "Левски", седма се нареди Алекса Витанова (Левски) и топ осем затваря Цветейоана Пейчева (Диляна) Пазарджик.

В 18.40 днес започват финалите на уредите, когато ще се раздадат още 4 комплекта медали - обръч, топка, бухалки, лента.

Поздравления за състезателките и техните треньори - Кристина Илиева и Жанина Иванова от клуб "Левски", както и Кристина Шикерова и Божидара Рачева от клуб "София спорт 2017"

Златен медал във финала на бухалки, сребърен на лента и два бронзови - на обръч и топка за Боряна Калейн във финалите на Гран При Москва!